NOWE SZKOLENIE

Rozpocznij Karierę w Branży Budowlanej z Kursami Operatorów Maszyn

Szukasz sposobu na rozpoczęcie lub rozwijanie swojej kariery w branży budowlanej? Ośrodek Szkoleń BHP MIRYAN s.c. oferuje profesjonalne kursy operatorów maszyn do robót ziemnych i drogowych, idealne dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności i zdobyć certyfikaty niezbędne do pracy na stanowiskach operatorskich.

Startujemy Już w Najbliższy Piątek!

Zajęcia rozpoczynają się już w najbliższy piątek, 26 stycznia 2024 roku, o godzinie 16:00. Miejsce spotkań to ulica Kraszewskiego 4/4u. To doskonała okazja, aby zapisać się i zacząć naukę pod okiem naszych doświadczonych instruktorów.

Kursy Operatorów Maszyn – Twoja Szansa na Rozwój

Nasze kursy obejmują szeroki zakres maszyn, takich jak koparki jednonaczyniowe, ładowarki jednonaczyniowe, koparkoładowarki, walce, spycharki, równiarki, a także kafary. Są one skierowane zarówno do początkujących, jak i doświadczonych operatorów, którzy chcą ugruntować swoją wiedzę i umiejętności.

Egzamin i Certyfikacja

Na koniec kursu, 16 lutego 2024 roku, przewidziany jest egzamin praktyczny i teoretyczny. Po jego zdaniu uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ich umiejętności, otwierające drzwi do nowych możliwości zawodowych w branży budowlanej.

Dowiedz się Więcej

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 85 740 44 78. Nasi specjaliści są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w procesie rejestracji.

INFORMACJA

Szanowni Państwo, w związku z zaplanowaną przerwą urlopową, informujemy, że w dniach 24-28.07.2023 r - biuro Ośrodka Szkoleń BHP MIRYAN s.c. będzie nieczynne. Na wszystkie wiadomości odpowiemy po urlopie.

Sprawy pilne prosimy zgłaszać pod numerem telefonu: 602 335 093 .